Apie mus

Mes, Belle.lt, tikime, kad grožis turi būti pasiekiamas visiems. Nes grožis suteikia pasitikėjimo ir atneša pokyčius. Gražiais jausdamiesi žmonės lengviau siekia užsibrėžtų tikslų. Taip visi mes pasaulį darome gražesne vieta.

Jau 17 metų mes su jumis

Mūsų kelionė prasidėjo 2004 metais Čekijoje. Jau tada pagrindinis mūsų tikslas buvo padaryti Europą gražesnę. Mums visi 16 milijonų patenkintų klientų yra įrodymas, kad einame teisinga linkme. Tačiau tuo pat metu tai yra ir didelis įsipareigojimas. Įsipareigoti nuolat tobulėti, pasirinkti aukščiausios kokybės produktus ir pristatyti juos kuo greičiau, nuolat būti ryšyje ir daryti apsipirkimo patirtį kuo malonesnę. Įsipareigojimas ir toliau kartu siekti, kad grožis taptų prieinamesnis. Kiekviena proga. Visur pasaulyje.

Platus kvepalų ir kosmetikos asortimentas visada už puikias kainas

Per 17 veiklos metų mes tapome didžiausia kvepalų ir kosmetikos internetine parduotuve Europoje. Ir ačiū Jums. Šiandien galite rinktis iš 55 000 unikalių produktų iš 1150 pasaulinių ir mažesnių vietinių prekių ženklų. Tuo pačiu metu mes nuolat stengiamės kiekvieną dieną pateikti jums naujų ir geresnių pasiūlymų. Vien pernai iš mūsų įsigijote 55 milijonus produktų.

 

Prekiaukite per mumis

Mūsų klientas kiekvienas yra svarbus, nes mes norime augti ir siekiame augimo ir nežadame sustoti……………………………..